Hledáte kvalitní bydlení v Brně s nízkými provozními náklady na žití? Dokážete docenit bydlení v poctivě postavené novostavbě? Sháníte ideální bydlení pro svoji rodinu s možností parkování za dostupné peníze? Věřím, že tu jste správně.

Nabízím Vám k prodeji v druhém nadzemním podlaží byt 4+kk v žádané lokalitě Brno-Tuřany o podlahové ploše 77,3m2 + 3,9m2 balkon + kryté parkovací stání s uzamykatelným skladovacím prostorem.

Dispozičně je byt řešen obývacím pokojem s kuchyňským koutem, velkou ložnicí, pracovnou a dalším pokojem, koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní. Většina obytných místností je orientována do tichého vnitrobloku. Celý dům je opatřen dostatečným zateplením a kvalitními okny s trojskly, které přispívají k akustické i tepelné pohodě v interiéru. Samozřejmostí jsou i dvoje bezpečnostní dveře do domu.

Mezi standardy tohoto bytu patří: laminátové podlahy od firmy Supellex, zárubně a dveře od firmy Sepos, koupelnové řešení od firmy Ptáček. O vytápění a ohřev teplé vody se v bytě stará moderní plynový kondenzační kotel VIESSMANN. Byt se nabízí jako nevybavený. Jsou nachystány veškeré rozvody pro kuchyňskou linku, její řešení si noví majitelé mohou zvolit podle svých preferencí.

Mezi další přednosti této nemovitosti patří: příjemná dostupnost do centra Brna, kryté parkovací stání na pozemku za posuvnou branou na dálkové ovládání, tichá přístupová ulice Dvorecká a kvalitně vystavěná nemovitost domyšlená do posledního detailu. V blízké docházkové vzdálenosti najdete např. městský úřad Tuřany, knihovnu, kostel Zvěstování Panny Marie, potraviny, lékárnu, sportovní halu, fotbalové hřiště, dětské hřiště, bankomat, pošta, restaurace, mateřskou a základní školu, zdravotní středisko a další. Tuřanské náměstí s parkem Legionářů 150m od domu. Autobusová zastávka Chrlická i s noční linkou 50m od domu.

Byt je součástí kompletně nově postaveného domu v řadové zástavbě o 3 bytových jednotkách, díky tomu můžete využívat benefity v podobě dlouhé životnosti stavby, bydlení v příhodném soukromí a současně příjemných měsíčních nákladů na žití.

Dům je zkolaudovaný a připravený ihned k nastěhování.

Správa nemovitosti: V plánu je založit v domě Společenství vlastníků jednotek a oslovit ohledně správy domu ověřeného správce firmu Viadumum – ing. Ivo Kalousek. Tímto bude bezpečně ošetřeno, že bude postaráno o celou nemovitost jako takovou a noví majitelé bytů budou mít minimum starostí souvisejících s vlastněním nemovitosti.

Dům stavěla osvědčená stavební firma Beskom, zaměřuje se na bytovou výstavbu. Na trhu působí více jak 15 let. Její vizitkou je vždy dobře odvedená práce, což potvrzuje i tato nemovitost.

Foto nemovitosti a další důležité informace

 

 

Celková investice za nemovitost včetně provize a právního servisu:

7 890 000 Kč

 

Jak vám mohu pomoci?

 

 

Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719