Hledáte útulný byt, který je vhodný pro bydlení i investici? Máte rádi širokou občanskou vybavenost v pěší docházkové vzdálenosti a současně tiché bydlení? Oceníte nízké měsíční náklady související s bydlením? Ano? Tak jste tu správně.

Mám pro vás atraktivní jižně orientovanou bytovou jednotku 2+1 v OV ve vyvýšeném 1. NP v bytovém domě s výtahem v jedné z nejatraktivnější lokalit v rámci Brna v Králově Poli. Dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, je již po velké revitalizaci, která proběhla cca roku 2010. Je zateplený s platovými okny a lodžií. Před dvěma lety se dům odpojil od centrálního vytápění a byla zřízena vlastní plynová kotelna v kombinaci s tepelným čerpadlem. Energetická třída bytového domu B! Samotný byt prošel rekonstrukcí před cca 10 lety (koupelna, wc a kuchyně včetně rozvodů).

Užitná plocha bytu bytu je cca 47m² + cca 3,3m² lodžie + cca 2m² sklepní koje. Orientační dispozici a velikost jednotlivých místností naleznete mezi přiloženými fotografiemi. Byt se nabízí vybavený.

Dům je obklopen zelení, vedle domu vede cyklostezka, jenž směřuje k nedalekému Slovanskému náměstí – centra Králova Pole, druhý směr cesty míří do centra Brna. Pár metrů od domu Veterinární univerzita, Univerzita obrany, poliklinika s lékárnou, koupaliště Dobrák, MŠ a další služby. Parkování je možné v okolí domu. Více informací rád poskytnu osobně na prohlídce.

Foto nemovitosti a další důležité informace

 

 

Jaké dotazy vás napadají?

Ing. arch. Martin Vlček

 

další ukázka prodaných nemovitostí