Hledáte kvalitní bydlení v Brně s nízkými provozními náklady na žití a zároveň doceníte vlastní dostatečně velký pozemek pro aktivní trávení volného času v zeleni?


Nabízím Vám k prodeji přízemní byt 3+kk v žádané lokalitě Brno-Tuřany o podlahové ploše 65m2 + 82m2 pozemku s terasou a zahradou náležící k bytu k výhradnímu užívaní + kryté parkovací stání s uzamykatelným úložným prostorem.


Dispozičně je byt řešen prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní. Hlavní obytné místnosti jsou orientovány do tichého vnitrobloku. Celý dům je opatřen dostatečným zateplením a kvalitními okny s trojskly, které přispívají k akustické i tepelné pohodě v interiéru. Samozřejmostí jsou i dvoje bezpečnostní dveře do domu.


Mezi standardy tohoto bytu patří: laminátové podlahy od firmy Supellex, zárubně a dveře od firmy Sepos, koupelnové řešení od firmy Ptáček. O vytápění a ohřev teplé vody se v bytě stará moderní plynový kondenzační kotel VIESSMANN. Byt se nabízí jako nevybavený. Jsou nachystány veškeré rozvody pro kuchyňskou linku, její řešení si noví majitelé mohou zvolit podle svých preferencí.


Velkou výhodou nemovitosti je klidná lokalita s výbornou dostupností do centra Brna, kryté parkovací stání na pozemku za posuvnou branou na dálkové ovládání. V blízké docházkové vzdálenosti najdete např. městský úřad Tuřany, knihovnu, kostel Zvěstování Panny Marie, potraviny, lékárnu, sportovní halu, fotbalové hřiště, dětské hřiště, bankomat, pošta, restaurace, mateřskou a základní školu, zdravotní středisko a další. Tuřanské náměstí s parkem Legionářů 150m od domu. Autobusová zastávka Chrlická i s noční linkou 50m od domu.


Bytová jednotka je součástí kompletně nově postaveného domu v řadové zástavbě o 3 bytových jednotkách, díky tomu můžete využívat benefity v podobě dlouhé životnosti stavby, bydlení v příhodném soukromí a současně sympatických měsíčních nákladech na žití. Dům je zkolaudovaný a připravený ihned k nastěhování.

Foto nemovitosti a další důležité informace


Celková investice za nemovitost včetně provize a právního servisu:

7 990 000 KčJak vám mohu pomoci?

Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719