Hledáte útulné a prakticky řešené bydlení v Brně? Nabízím Vám prosvětlený byt 1+1 o užitné ploše 30,5 m2 + prostorná lodžie 4,5 m2. Byt se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Brno – Kohoutovice, na ulici Musorgského.

Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce či pár, který hledá komfortní bydlení s velmi dobrou dostupností do centra města. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží a je orientován na jihozápad. K bytu náleží velkorysá lodžie o velikosti 4,5 m2, která poskytuje příjemné místo pro venkovní relaxaci, a sklepní koje o velikosti 1,8 m2 pro vaše další potřeby skladování. Celková užitná plocha je tedy 36,8 m2.

Interiér bytu prošel v nedávné minulosti částečnou rekonstrukcí, při které bylo hlavně modernizováno koupelnové jádro a instalována nová kuchyňská linka. Byt je možné rovnou využít k vlastnímu bydlení, případně k pronájmu. Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Jednotka se nachází v dobře udržovaném domě a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Dopravní spojení do centra města je rychlé a pohodlné, ať už využijete městskou hromadnou dopravu nebo vlastní automobil.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto bytu, který kombinuje praktickou a prosvětlenou dispozici, nízké provozní náklady a skvělou lokalitu.

Informace od pana majitele:

  • rekonstrukce koupelny cca před 10 lety, v blizkosti jádra nové el. rozvody
  • bytový dům prošel revitalizací fasády (zateplení, výměna oken) cca před 15 lety
  • výhledově se plánuje v bytovém domě výtah
  • 2023 vznik společenství vlastníků jednotek

Foto nemovitosti a další důležité informace:Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu:

3 699 000 Kč


Jak vám mohu pomoci?Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719