Hledáte prosvětlený dvojpokojový byt v Brně? Oceníte orientaci bytu na východ i západ? Sháníte praktické bydlení s dostupnými měsíčními náklady na žití?

Tak to tu jste správně. Nabízím Vám byt v osobním vlastnictví o užitné ploše 53,6m², ke kterému navíc náleží i balkon o ploše 2,2m². Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Brno – Štýřice, na klidné jednosměrné ulici Vysoká.

Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží, a nabízí výhled do zahrádkářské kolonie i do centra města. K bytu náleží také praktická sklepní kóje. Celková užitná plocha bytu je 56,9m². Dům, ve kterém se byt nachází, je po revitalizaci (výměna oken, zateplení fasády a střechy, nový výtah a balkony atd.). Byt prošel v roce 2006 celkovou rekonstrukcí. Aktuální energetický štítek nebyl dodán, v příloze přikládám starší energetický štítek.

V bezprostřední blízkosti domu naleznete kompletní občanskou vybavenost, kterou oceníte ke každodennímu životu. Výhodou je výborná dostupnost do centra města, Bohunického kampusu, i na dálniční síť (D1, D52, D2).

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto bytu, který kombinuje praktickou a prosvětlenou dispozici a nízké provozní náklady.


Foto nemovitosti a další důležité informace:Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu:
5 150 000 KčJak vám mohu pomoci?Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719