PRODÁNO

Západně orientovaný slunný byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 69 m2 + 5 m2 balkón + 2 m2 sklep. Byt se nachází ve třetím patře ze sedmi v nadstandardně revitalizovaném domě s výtahem, v Brně – Bohunicích na ulici Souhrady. Dostupnost MHD 12 minut na hlavní nádraží. Byt je vhodný jako startovní bydlení případně i jako investice.

Byt je ve standardu, spíše k rekonstrukci s panelovým jádrem. Panelový dům z roku 1989 v posledních patnácti letech prošel rozsáhlou revitalizací: fotovoltaické panely na střeše a tepelné čerpadlo vzduch – voda pro větší nezávislost domu a nižní náklady na vytápění, příprava na 100% nezávislost na plynu – byt napojen na 3x20A (aktuální plynový sporák je možno nahradit elektrickým), zateplena celá obálka bytového domu, plastová okna s dvojsklem, kamerový systém, silikonový nátěr fasády proti špinění, moderní balkony, optický internet a další.

Dům se nachází v blízkosti veškerých služeb a obchodů. V horní části Bohunic se nalézá moderní univerzitní kampus Masarykovy univerzity, Fakultní nemocnice Brno a obchodní centrum Campus Square. Za domem čerstvě realizováno moderní dětské hřiště. Tři minuty chůze rozsáhlý park pro široké sportovní aktivity jako basketbal, skate, inline, minigolf a další pohybové aktivity.  Parkování v okolí bytového domu.


Foto nemovitostiDalší důležité informace:


 

 

Celková investice za nemovitost včetně provize a právního servisu:

 

5 090 400 Kč
PRODÁNO

 

Jak vám mohu pomoci?

Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719