Hledáte nemovitost v blízkosti Brna, v přímém sousedství přírody, a kde byste se mohli aktivně rekreovat? Nabízím vám ke koupi útulnou chatu s jižně orientovanou zahradou v klidné rekreační oblasti v obci Želešice. Chata s číslem evidenčním 414 je postavena na svažitém prosluněném terasovitém pozemku o rozloze 388 m2. Parcela se nachází nedaleko starého lomu, z horní strany sousedí s obecní přístupovou cestou a lesem. Přístupová cesta končí u chaty, nebudou vás tedy rušit kolemjdoucí nebo projíždějící auta.

Chata o užitné ploše cca 50m2 + 5m2 balkon, zastavěná plocha 36m2 byla zkolaudována v roce 2012 a je nově napojena na elektřinu 230V/400V. Přísun pitné vody je sezonní z obecního vodovodu (pouští se na období od dubna do řijna). Pokud nejste nároční, po zajištění zásobníku na vodu nebo vyvrtání studny (a případné úpravě vody) je možné chatu obývat i celoročně. I když tomu současný územní plán není nakloněn – někteří sousedé si přestavěli chaty na domy a bydlí zde po celý rok. Topení je na tuhá paliva. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem umístěným v koupelně. Objekt je částečně zateplen (jižní strana), výplň okenních otvorů je řešena eurookny s izolačním dvojsklem. K chatě patří septik a 3 akumulační nádoby na dešťovou vodu. Součástí pozemku je i samostatně stojící zastřešené posezení ideální například na rodinné grilování.

Na pozemku roste krom vinné révy, rybízu a ořešáku celá řada ovocných stromů, jako jabloně, ryngle, švestky atd. V 1.NP se nachází chodba s lednicí, koupelna s WC a hlavní obytný prostor s jídelním stolem, kuchyňskou linkou a krbovou vložkou, která zvládne vytopit nadzemní patro i podkroví. V podkrovním prostoru se nachází ložnice, z které je přístup na panoramatický balkon s výhledem do okolí. Zděné 1.PP a je možno využívat např. jako dílnu a úložiště zahradního nářadí. Toto podlaží má možnost vlastního vytápění.

Obec Želešice se nachází v těsné blízkosti od Brna cca 15 minut jízdy autem. V obci je veškerá občanská vybavenost: obecní úřad, pošta, mateřské i základní školy, pivnice, cukrárna, potraviny. Neváhejte mě kontaktovat ohledně dalších informací.

odkaz na inzerci i s videoprohlídkou nemovitosti:
https://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/chata/zelesice-zelesice-/3696445004


Foto nemovitosti a další důležité informace:

 

Celková investice za nemovitost včetně provize a právního servisu:

1 500 000 Kč

 

Jak vám mohu pomoci?

Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719