Hledáte ideální místo pro klidný rodinný život v malebném prostředí? Mám pro vás zajímavou nabídku. Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k prodeji rodinný dům v obci Senetářov, která přímo sousedí s Jedovnicemi. Nabízený dům je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení s možností okamžitého nastěhování.


Klíčové vlastnosti:

  • Celková užitná plocha: cca 115 m2 + kapacitní podkroví nad domem a garáží
  • Podkroví: ideální pro další obytné prostory např. pracovnu, dětské pokoje
  • Podsklepený dům: perfektní pro skladování zeleniny a ovoce nebo jako úložný prostor
  • Dům po částečné revitalizaci: Nové vstupní dveře, plastová okna s dvojsklem a moderní kondenzační plynový kotel pomohou s úsporou za energie


Dům se nachází v malebné obci Senetářov, která je známá svou krásnou přírodou s klidným okolím. Blízkost Jedovnic nabízí široké možnosti občanské vybavenosti i zázemí pro volnočasové aktivity.


Navíc v případě, kdyby vám zahrádka před domem o výměře 95 m2 byla málo, je možné přikoupit k této nemovitosti zahradu o výměře 500 m2 cca 200 m od domu. Energetický štítek zatím nebyl vypracován, proto ze zákona uvádíme hodnotu G. Dům je aktuálně napojen na jímku, před domem vede obecní kanalizace. Přístup k nemovitosti je možný že všeh 4 stran, sousedí s obecními pozemky.


Tento dům je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají cenově dostupné bydlení s velkým potenciálem i do budoucna. Nechte se okouzlit kouzlem venkovského života a přijďte se podívat na svůj nový domov.Foto nemovitosti a další důležité informace:
Celková investice za nemovitost včetně provize a právního servisu:

2 863 000 KčJak vám mohu pomoci?

Ing. arch. Martin Vlček

   +420 730 194 719