Hledáte prostorný dům/vilu s velkou zahradou? Sháníte kvalitní místo k žití s centrem města s občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti? Oceníte zachovalý, podsklepený dům v Moravských Budějovicích, který po citlivé rekonstrukci ještě podtrhne původní architektonické kvality této stavby? Mám tu nemovitost právě pro Vás.

V zastoupení majitelů Vám nabízím k prodeji RD postavený kolem roku 1931 s rozlehlou zahradou o ploše 1509m2. Nemovitost se nachází pár minut pěší chůzí od centra Moravských Budějovic. Podsklepený RD je momentálně řešen jako 4+1 o užitné ploše cca 195m2 + 21m2 garáž. Po úpravách je možno plochu navýšit např. o některé části podkrovního prostoru.

Vytápění a ohřev TUV je na plyn. Dům prošel drobnými úpravami. V roce 2013 byl vyměněn kotel a
Výměna střešní krytiny a oprava střechy proběhla v roce 2005. Dostavba garáže k domu v roce 1978.
Zaujala vás nemovitost? Neváhejte se ozvat ohledně prohlídky.


v rámci mých služeb jsem zařídil (navíc oproti běžným prodejům):

– garáž přistavěná k domu nebyla povolena – aby byla nemovitost v pořádku předána novému majiteli a mohlo se vzít na nemovitost úvěr bylo potřeba garáž povolit: zajištění nového Geometrického plánu (včetně zaměření stávajícího stavu geodetem), kompletace dokumentace pro ověření stavby na stavební úřad, vyřízení na SÚ, zařízení zanesení povolené stavby na katastr nemovitostí
– odstranění věcného břemena – na nemovitosti vázlo věcné břemeno dožití osob které již nežily


Foto nemovitosti a další důležité informace:
Jaké dotazy vás napadají?

Ing. arch. Martin Vlček


další ukázka prodaných nemovitostí