Hledáte prostorný dům, s nízkými náklady na energie a správu domu? Sháníte kvalitní místo k žití mimo větší město s dostatečnou občanskou vybaveností? Rádi byste se nastěhovali do moderního a již plně nadstandardně zařízeného domu? Preferujete bydlení s výborným spojením do Brna a okolí? Mám tu nemovitost právě pro Vás.

V zastoupení majitelů Vám mohu nabídnout k prodeji RD postavený roku 2012 v řadové zástavbě s útulnou zahradou. Nemovitost se nachází ve velmi žádné lokalitě v Rajhradě, cca 12 minuty jízdy od centra Brna. RD je řešen jako 4+kk (o užitné ploše cca 161m2 + zimní zahrada cca 14m2) se dvěma koupelnami, garáží a prostornou šatní místností. Po drobných úpravách je možno navíc obývat i momentálně nevyužitý podkrovní prostor. Interiér nabízené nemovitosti prošel před pár lety rekonstrukcí.

K domu navíc patří 2 parcely, jenž vám umožní parkovat až další 3 auta na svém pozemku. Za domem se nachází zahrada se závlahou a se zimní zahradou, která vám dovolí si výrazně prodloužit letní sezonu.

Dům je zónován na dvě části. Ve společenském podlaží v přízemí se nachází krom rozlehlého obývacího pokoje s jídelnou 35m2 propojeného s kuchyní 9,4m2 také zimní zahrada s výstupem do zahrady 76m2, nedávno zrekonstruovaná koupelna 5m2, technická místnost 6,7m2, garáž 21m2 a vstupní chodba 7,2m2. Klidové podlaží (první patro) je věnováno 3 ložnicím 15,2m2, 15,2m2 a 13,4m2, vzdušné přístupové chodbě se schodištěm 9,5m2, šatně 7,5m2 a velkorysé nedávno zrekonstruované koupelně 13,4m2. Z chodby je možný přístup i do podkrovních prostor. Výhodou domu je i menší pozemek, který není náročný na údržbu a poskytuje dostatek soukromí.

Technické řešení domu je navrženo pro nízké náklady na provoz domu a vysoký komfort žití. Vytápění elektrickým podlahovým topením. V každé místnosti je možno navolit ideální teplotu. Nově je nainstalovaný 300l bojler na teplou vodu s kombinovaným ohřevem (solární panely na střeše + dohřev elektřinou). V 1. patře navíc zavedeny klimatizační jednotky pro ohřev nebo chlazení jednotlivých místností nezávisle na podlahovém topení.

Rajhrad se nachází v jižní části okresu Brno-venkov v bezprostřední blízkostí města Brna, se kterým je propojena IDS. V současnosti zde žije cca 4000 obyvatel. Obec leží v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu řeky Svratky, asi 12 km jižně od centra Brna.

V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost, několik obchodů, hospůdek, kavárnu, cukrárnu, 2 základní školy, mateřskou školu, zahradnickou střední odbornou školu a učiliště, několik zájmových spolků (skauti, sokol, myslivci, hasiči, vodáci, judo, atd.), kadeřnictví, drogérii, masáže, optiku, zdravotnické zařízení, vlakovou a autobusovou zastávku, knihovnu, sportovní hřiště, cyklostezku propojující okolní obce a Brno, slavný Benediktýnský klášter a další.


Foto nemovitosti a další důležité informace:


Jaké dotazy vás napadají?

Ing. arch. Martin Vlček


další ukázka prodaných nemovitostí