Hledáte bydlení v rodinném domě, se zahradou a s dostupností do Brna do 15 minut? Dům, který splní i vaše vysoké nároky na moderní bydlení a kam se můžete v blízké době nastěhovat? Pojďme se na něj společně podívat.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji rodinný dům v řadové zástavbě s obytným podkrovím se zahradou na ulici Nová v obci Blučina. Dům je v rozestavěném stavu, který je blízký dokončení.

Novostavba je postavena na pozemku o celkové velikosti 502 m2 (z toho 248m2 zahrada) s užitnou plochou v přízemí cca 114 m2. Po dokončení podkroví přibude dalších cca 108 m2 využitelné plochy např. pro další bytovou jednotku, kancelář nebo vaše volnočasové aktivity. Přízemí je o dispozici 4+1 s 2 koupelnami, 2 tech. místnostmi a garáží.

Dům byl navržen renomovaným architektem. Návrh domu vychází ze zachování a respektování tvaru klasického venkovského jednopodlažního domu zastřešeným sedlovou střechou, který se přizpůsobuje potřebám moderního bydlení. Je zde kladen důraz na zónování prostor, propojení domu se zahradou, použití kvalitních materiálů a detailů. Nezapomíná se i na nízké provozní náklady domu – po dokončení dle projektu nemovitost splní energetickou třídu B – velmi úsporný. K domu je kompletní projektová dokumentace.

V celém domě jsou použity nadstandardní výplně otvorů – okna Aluprof s trojsklem a hliníkovými rámy s černou povrchovou úpravou. V obývací místnosti a kuchyni použity pro vstup na budoucí terasu v zahradě velkorysé HS-portály.  O podlahové vytápění ve všech místnostech v přízemí se stará inteligentní plynový kotel BAXi. Příprava na klimatizační jednotky. V podhledech příprava na „neviditelný“ reproduktorový systém používaný v Americe. Velkoformátové dlažby a obklady (v koupelnách kamenické detaily). Studna na pozemku. Z podkroví je přístup na plochou střechu / terasu, která rozšiřuje možnosti využití 2.NP. Dům připojen na veškeré inženýrské sítě.

Dům je před dokončením. Co je potřeba dodělat? Přízemí: osadit světla, vchodové dveře, část zárubní a dveří, sanitu, kuchyňskou linku, vymalovat. Dodělat garáž. V exteriéru je potřeba dokončit fasádu a zahradu. Podkroví: Samostatný vchod z prostor garáže. Zateplení střechy z interiéru, podhled. Dále záleží na plánech nového majitele.

Blučina je obec v okrese Brno-venkov s velmi dobrou dostupností do Brna přes dálnici D2 nebo pomocí autobusové dopravy. K občanské vybavenosti zde patří např. MŠ, ZŠ, pošta, knihovna, praktický lékař, lékárna, čerpací stanice, květinářství, řeznictví několik potravin restaurací a hospod. Pro sportovní aktivity jistě oceníte krytý bazén, sportovní halu nebo cyklistickou stezku Brno-Vídeň.

Zaujala vás tato nemovitost? Neváhejte se mi ozvat pro více informací. V případě vašeho zájmu pomůžeme i s financováním.

Takto vypadala nemovitost před přípravou na prodej (majiteli se nedařilo prodat svépomocí):


Foto nemovitosti a další důležité informace (po přípravě na prodej):Jaké dotazy vás napadají?

Ing. arch. Martin Vlček


další ukázka prodaných nemovitostí